ZINZIZ in beweging!

Lisanne van Spreuwel
March 31, 2026
2 minuten

ZINZIZ in beweging! 

ZINZIZ doet mee aan de challenge ‘Fitste Bedrijf van Lage Weide 2026’! Vanaf 1 april gaan we vier weken lang met een clubje samen aan de slag om zoveel mogelijk in beweging te komen. Tijdens deze challenge draait alles om vitaliteit, samenwerking en een gezonde dosis competitie.  

De komende vier weken registreren we al onze sport- en beweegmomenten via een platform. Van een lunch wandeling tot een fanatieke sportsessie - elke activiteit telt mee. Meer bewegen draagt niet alleen bij aan de gezondheid van medewerkers, maar bevordert ook nog eens de samenwerking en productiviteit. Samen motiveren we elkaar om nét dat stapje extra te zetten. Het doel? Samen zoveel mogelijk kilometers verzamelen en daarmee kans maken op de titel!

Bewegen voor duurzame inzetbaarheid

Meer bewegen is niet alleen gezond, het speelt ook een belangrijke rol in het voorkomen van uitval. Een actieve levensstijl - zowel tijdens als buiten werktijd - helpt fysieke belasting te verminderen, verhoogt de energie en verlaagt stress. Dat maakt de kans op verzuim kleiner en draagt bij aan de duurzame inzetbaarheid van medewerkers.


Bij ZINZIZ werken we dagelijks aan participatie en het versterken van mensen in hun werk. Juist daarom vinden we het belangrijk om zelf te investeren in vitaliteit en beweging. Door mee te doen aan deze challenge zetten we samen een stap richting een gezonde, energieke én duurzaam inzetbare organisatie.

Bijdragen aan een mooi doel

Daarnaast dragen we met onze deelname bij aan een mooi doel: Stichting Kinderfondsen Nederland. Zij zetten zich in om kinderen weer kind te laten zijn en bouwen onder andere sportieve schoolpleinen.

Wij hebben er in ieder geval zin in en gaan vol enthousiasme de uitdaging aan. Op naar een fitte, energieke en vooral leuke periode met elkaar!

Download rapport